Chorwacka Lista Przebojów to ośmiodniowa wycieczka która oferuje zwiedzanie najciekawszych miejsc ChorwacjiTrasa wycieczki przebiega przez takie miejsca jak Zadar, Szybernik, Trogir, Riwierę Makarską, Dubrownik, Jezioro Pitwickie oraz Zagrzeb.
Pierszy dzień wycieczki rozpoczyna się od zbiórki uczestników a następnie wyjazd z Polski autokarem do Chorwacji. W drugim dniu przyjazd do miasta Zadar – zwiedzanie najciekawszych zabytków tego miasta oraz spacer po starówce. Kolejnym punktem wycieczki jest przejazd do miasta Szybernik. Każdy uczestnik wycieczki może tu zobaczyć jadną z najpiękniejszych budowli Dalmacji – katedrę św. Jakuba. Po całodziennym dniu zwiedzania miasta Zadar oraz Szybernik, zakwaterowanie w hotelu usytuowanym w Splicie oraz kolacja.

Trzeci dzień wycieczki rozpoczyna się od śniadania, następnie przejazd do średniowiecznego miasta – Trogir – miasta otoczonego morzem. Podczas zwiedzania Trogiru, spacer wąskimi uliczkami z pięknymi pałacykami do rynku z ratuszem oraz katedrą św. Wawrzyńca. W drodze powrotnej do hotelu zwiedzanie największego miasta Chorwacji – Splitu. Można tu podziwiać jedną z najwspanialszych zachowanych do dziś rzymskich budowli – Pałac Dioklecjana. Po zwiedzeniu Splitu, powrót do hotelu, a następnie kolacja.

Po śniadaniu w czwartym dniu wycieczki kolejnym punktem jest przejazd słynną Riwierą Makarską z postojami w najpięknięjszych miejscach, w tym dłóższy postój w miejscowości Makarska. Odcinek wybrzeża z fantastycznymi plażami wynosi ok. 60km. Po całodziennym dniu pełnym wrażeń przejazd do hotelu na Riwierze Dalmatyńskiej w okolicy miejscowości Neum, a następnie kolacja. Piąty dzień tuż po śniadaniu przejazd do najpiękniejszego miasta Chorwacji – Dubrownika i zwiedzanie najciekawszych zabytków. W trakcjie zwiedzania Dubrownika odbywa się spacer po Placa – tętniącej życiem arterii Starego Miasta od Wielkiej Fontanny Onufrego do Placu Luza na którym znajdują się reprezentacyjne budowle. Na zakończenie dnia powrót do hotelu oraz kolacja.

W szóstym dniu wycieczki nie zabraknie take wielu atrakcji jakie na każdego czekają. Dzień rozpoczyna się od śniadania a następnie wyjazdu do Parku Narodowego Jeziora Plitwickie – miejsca które słynie z szesnastu pięknych, dużych jezior powiązanych aż 92 wodospadami. Następnie przejazd do hotelu w okolicy Zagrzebia oraz kolacja. Dzień siódmy rozpoczyna się od zwiedzania najciekawsztch zabytków stolicy Chorwacji – Zagrzebia. Po zwiedzeniu Zagrzebia, następnie wyjazd do Polski. W ostatnim dniu przyjazd do Polski.